Auga, Pranešimas apie AUGA group, AB tarpinę finansinę

Finansiniai duomenys MS Excel formatu Siekiant sudaryti geresnes sąlygas investuotojams susipažinti su Grupės finansiniais duomenimis ir juos analizuoti, Grupė paruošė ir savo interneto tinklapyje viešai skelbia istorinius, įskaitant naujausio ataskaitinio laikotarpio, finansinius duomenis MS Excel formatu. Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės AUGA group, AB įmonės kodas informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius.

Augalininkystės segmentas Remiantis Grupės duomenimis, dabartinės sąlygos žemės ūkio produkcijos gamybai yra palankios.

auga

Oro sąlygos žieminių kultūrų sėjai praėjusi rudenį bei žiemą buvo geros, produkcijos kainos rinkose auga. Dėl padidėjusio žieminių kultūrų ploto ir aukščiau minėtų priežasčių, Grupė iš viso apskaičiavo 3,61 mln.

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės AUGA group, AB įmonės kodas informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia. Taip pat rekomenduojame Adresas: Plento g.

Eur pelno dėl biologinio turto žieminių kultūrų ir sėklinių dobilų pripažinimo tikrąja verte. Palyginus tai su praėjusių metų pirmu ketvirčiu, kai bendras auga siekė 2,72 mln.

Įmonė AUGA group

Eur, matomas 33 proc. Svarbu paminėti, kad m. Grupė jau pripažino 2,02 mln. Eur pelno dėl biologinio turto pripažinimo tikrąja verte. Taigi, į m.

auga

Augalininkystės segmento bendrasis pelnas, apimantis žemės ūkio produkcijos pardavimo rezultatą, biologinio turto tikrosios vertės pokyčius bei žemės ūkio subsidijas, m.

Tai yra 16 proc. Pieninkystės segmentas Pienininkystės segmento pardavimo pajamos m.

Rinkos gylis

Eur ir buvo 6 proc. Pieno primilžiai buvo mažesni nei tikėtasi dėl pasikeitusių pašarų gyvuliams ir nedavė planuoto rezultato. Tačiau Grupė ir toliau sieks įgyvendinti numatytą darbotvarkę didinti segmento efektyvumą ir rezultatyvumą.

auga

Kaip ir numatyta, Grupė toliau didina karvių skaičių ir iki šių metų pabaigos planuoja pasiekti 3,6 tūkst. Bendrasis pienininkystės segmento pelnas augo, lyginant su ankstesniais metais.

Per tris pirmus m.

Eur, kai m. Grybininkystės segmentas Grybų auginimo segmento pardavimai išliko panašūs į praėjusius metus. Per tris m. Eur, lyginant su 7,28 mln.

Eur metais prieš tai. Pirmąjį m. Eur arba 20 proc.

Tainy, J. Balvin - Agua (Music From \

Nors palyginus šiuos rezultatus matomas bendrojo pelno sumažėjimas, auga rezultatus vertina teigiamai. Be to, didelis dėmesys aukštesnės auga vertės produktams šių metų pirmąjį ketvirtį lėmė geresnius pelningumo rezultatus, lyginant su paskutiniais m.

Galutiniam vartojimui skirtų produktų segmentas Segmentas Grupei yra strategiškai svarbus ir jis toliau demonstruoja ryškų augimą. Bendri segmento pardavimai per pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė 1,42 mln. Tuo pačiu laikotarpiu pernai segmento pardavimai buvo 0,91 mln.