Dick.. Sika Icosit® K 24 Dick

He later worked as a teacher before taking to the seas again in on the whaleship Achushnet. He first went to sea at the age of nineteen on the St Lawrence which sailed from New York to Liverpool. Moby-Dick is now considered one of the most important American novels of all time. Indikatoriaus gamintojas Interster ISP Helix tinkamumą naudoti Bowie Dick testui patikrino nepriklausomoje Vokietijos laboratorijoje ir gavo tos laboratorijos patvirtinimą.

Dokumentavimas, atsekimas Vandens paruošimas Plovimo kontrolė Katalogai Bowie Dick-o testai Šis testas indiaktoriai taip pat skirtas patikrinti ir parodyti garų sterilizatoriaus autoklavo tinkamumą sterilizuoti akytus gaminius gaminius, kurie dėl savo ypatybių sugeria vandenš ar kitus skysčius.

Dick. Ar zaidziamas nario dydis

Dažniausiai naudojamas ir sutinkamas BDT yra būtent vienkartinis paketas, kurio viduje yra indikatoriaus lapelis su indikacinės medžiagos piešiniu rastru. Iš rastro pokyčių po sterilizacijos proceso, sprendžiama apie autoklavo tinkamumą jį naudoti.

Dick. Jei nario dydis yra mazesnis uz prezervatyva

BDT šiandien yra du tipai. Vienas parodyti garų skvarbai į akytus gaminius, kitas tipas - vertinti oro pašalinimą iš autoklavo kameros ir Dick.

Dick. Sunu nario storis

oro nuotėkį nesandurumus. Antro tipo BDT atsakas tikslesnis.

Dick. Kaip ne daug priartinti nario

Šis indikatorius, sudarytas iš proceso išbandymo įtaiso ir indikacinės juostelės, tinkamas naudoti kaip proceso patikrinimo indikatorius ir kaip BDT. Indikatoriaus gamintojas Interster ISP Helix tinkamumą naudoti Bowie Dick testui patikrino nepriklausomoje Vokietijos laboratorijoje ir gavo tos laboratorijos patvirtinimą. Dar vienas BDT pasirinkimas A4 dydžio lapas.

Dick. Padidinti sekso nario liaudies metodus

Šie indikatoriai naudojami tikrinant didelius autoklavus, kurių sterilizacijos kamera Dick. nei 1 Sterilizacijos Vienetas.